+48 885 77 55 66 biuro@sanitysystem.pl

Producent certyfikowanych generatorów ozonu

Sanity System to włoska firma z siedzibą w Limenie k/Padwy, która od 2010 roku zajmuje się produkcją i sprzedażą specjalistycznych urządzeń do dezynfekcji wytwarzających ozon.

Misja firmy

Naszą misją jest profilaktyka chorób, alergii i infekcji, która zaczyna się od prawidłowego odkażania powietrza, którym oddychamy, wody, z której korzystamy i – co najważniejsze – powierzchni, z którymi mamy kontakt. 

Podstawą działalności jest dbanie o środowisko mikrobiologiczne naszego otoczenia i sprawienie, aby było bezpieczniejsze i zdrowsze. Jest to możliwe dzięki promowaniu wdrażania skutecznych praktyk profilaktycznych takich jak dezynfekcja ozonem, co jest kluczem do zapewnienia wysokiego poziomu higieny i bezpieczeństwa dla pracowników, klientów i pacjentów.

Relacje partnerskie

Od początku działalności Sanity System stawia na długoterminową współpracę i partnerskie relacje. Definiują to historie złożone z ludzi, zaangażowania i pasji, z których firma jest naprawdę dumna. Historie profesjonalnej współpracy i wielkiej dbałości o dobre samopoczucie i zdrowie innych. Urządzenia znajdują swoje zastosowanie w ponad 50 państwach na świecie. Teraz dostępne także w Polsce.

Najlepsza firma w branży zajmującej się dezynfekcją we Włoszech

Nagroda przyznawana 100 najlepszym firmom, które mają cenny wkład w rozwój Włoch. 100 Eccellenze Italiane (2019)

Najlepsza Innowacja we Włoszech w kategorii Energia i Środowisko.

Tytuł przyznaje Krajowe Stowarzyszenie Młodych Innowatorów (wł. Associazione Nazionale Giovani Innovatori ”ANGI”) pod patronatem m.in. Parlamentu Europejskiego, Komisji Europejskie i włoskiego Ministerstwa Zdrowia. (2018)